Zaskočte si na pokec ať je vám líp:D

Hej chceš malý dáreček předtím než se zabiješ?
Tak tady je:D Snad se ti bude líbit:D


Září 2010

Oznámení ohledně soutěže

27. září 2010 v 9:24 | Willinka |  Soutěže-o-diplomy
Takže tento týden do pátku je poslední šance vůbec pro někoho hlasovat. Ovšem víte co mě štve? Lidi co  pro jednoho hlasují nejmíň 10x. Budu kvůli tomu připravovat soutěžící o body. Kamilka! Ta pořád a pořád hlasuje pro Bloom. Bude tedy kvůli ní mí Bloom odečteno 10 hlasů takže si na to dávej pozor jasný. A to není jen na ni ale i pro ostatní. Říkeje ostatním ať pro tu osobu hlasují a nehlasujte teda každý pro tu osobu 10x! Takže doufám že chápete. Jo a hlasujte teda do pátku!

Finále soutěže

18. září 2010 v 9:17 | Willinka |  Soutěže-o-diplomy
A teď už je tu zase ukončení kola. Do Extra Finále se dostala Bloom a Eliz♥. Cornelia vypadla se svými 26 hlasy. Ostatní měli nad 40! Je mi to líto ale nemůžu s tím nic dělat. Ještě před tím než budete hlasovat napište, komu jsem dávala tajný hlas. Teď když je to finále tak to nemusím tolik tajit.

Ale teď fotky:
Bloom:
Bloom

Eliz♥:
Eliz

A dneska tu je ukončení 2.kola SONFotku

10. září 2010 v 16:17 | Willinka |  Soutěže-o-diplomy
Ahojky lidi! Je pátek a soutěž musí být ukončena. Bohužel v minulém kole vypadla moje sestřička Kayluska06. Fotka to byla hezká ale měla jen 4 hlasy a ostatní měli nejmíň 6.  Ale tím soutěž neskončila. (teda aspoň pro ty co postupují.) Mezi posledními třemi je teda:

Bloom:
Bloom
 Corneila:
Cornelia
  A Eliz♥:
Eliz

Soutěž o nej foto - 2. kolo!

6. září 2010 v 18:21 | Willinka |  Soutěže-o-diplomy
Ahojky!
Vítejte u dalšího kola soutěže o nejlepší fotografii. Bohužel v 1. kole vypadla blocek-irma. Měla jen 7 hlasů a ostatní měli nad 8! Ale nevadí. Na konci soutěže dostane aspoň jmenovku. Vždyť i ta se hodí. Takže pokračující jsou:

Bloom se svým kralíčkem:
Bloom

Cornelia se svým pejskem Nancy:
Cornelia
 Eliz♥ se svým kocourkem:
Eliz
 A poslední Kayluska06 se svým výhledem z okna:
Kayluska06